مد و زیبایی

آموزش کاشت ناخن پودری و مراحل مختلف آن

آموزش کاشت ناخن پودری و مراحل مختلف آن

آموزش کامل کاشت ناخن پودری به صورت مرحله به مرحله و ذکر وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن به روش پودری را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

آموزش کاشت ناخن پودری و مراحل مختلف آن

در این مطلب آموزش کاشت ناخن پودری را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را در خصوص کاشت ناخن به روش پودری بدست آورید.

کاشتن ناخن امروزه توجه بسیاری از خانم ها را به سوی خود جلب کرده است و اغلب خانم ها تمایل دارند برای داشتن ناخن های زیبا و خوش فرم از کاشتن ناخن استفاده نمایند. برای کاشتن ناخن ها روش های زیادی وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین روش ها کاشتن ناخن پودری است که در چند مرحله ساده و با تهیه وسایل مورد نیاز شما می توانید ناخن ها با اندازه ها و فرمی مناسب را به این روش بکارید.

برای کاشتن ناخن پودری ابتدا باید وسایل مورد نیاز را آماده کنید سپس سطح و اطراف ناخن ها را آماده کنید و در پایان تیپ ناخن مناسبی را روی سطح ناخن هایتان قرار دهید.

مراحل کاشت ناخن پودری

۱. برای کاشت ناخن پودری ابتدا مانیکوری ساده را روی سطح ناخن ها انجام دهید.

لاک زدن ناخن

۲. سپس پوست اطراف ناخن ها را به لاک مانیکور آغشته کنید و مقداری صبر کنید تا پوست اطراف ناخن ها نرم شود سپس با کمک عقب زن پوست را از سطح ناخن ها کنار بزنید و با کمک نیپر گوشت های اضافه اطراف ناخن هایتان را بگیرید.

کاشت ناخن

۳. در این مرحله باید تیپ متناسب با سایز ناخن هایتان را انتخاب کنید که برای هر ۱۰ ناخن انگشت دست باید این کار را انجام دهید زیرا فرم و اندازه همه ناخن ها یکسان نیست.۴. صدف ناخن ها را سوهان بزنید تا در این قسمت شیارهایی ایجاد شود سپس با کمک سوهان کوتیکول ناخن را از صدف جدا کنید و ضد قارچ بزنید.

سوهان کشیدن ناخن

۵. بعد از اینکه ضد قارچ خشک شد تیپ مناسب ناخن را روی سطح ناخن ها بچسبانید سپس با کمک کاتر تیپ ناخن را به صورت سر صاف و یا گرد کوتاه کنید. روی تیپ و قسمتی که خط بین ناخن های طبیعی شما است را سوهان بزنید تا سطح بین ناخن ها یکدست شود سپس پرامیر بزنید و شروع به گذاشتن مواد کنید.۶. توجه داشته باشید که پودر کاشت را باید خیلی شفاف و به کمک قلمو و به شکلی مرتب روی همه قسمت های ناخن بگذارید و بعد از خشک شدن مواد دور ناخن ها را به کمک سوهان دستی باز کنید و مقداری هم سوهان برقی بکشید.در این مرحله از کاشتن ناخن به روش پودری باید سوهان روی کاشتن را در ۴ مرحله زیر بزنید :

آموزش کاشت ناخن

۷. در مرحله آخر کاشتن ناخن به روش پودری روغن را روی ناخن ها بزنید تا سطح ناخن هایتان درخشندگی و شفافیت لازم را پیدا کنند و مدتی صبر کنید تا روغن روی ناخن ها از بین برود.

کاشت ناخن

۸. روی سطح ناخن ها را برق ناخن بزنید و در صورت تمایل به کمک لاک ناخن روی سطح ناخن ها را دیزاین کنید.

کاشت ناخن به روش پودری

    

در این مطلب مراحلی ساده برای کاشت ناخن پودری را مشاهده کردید که امیدواریم به کمک مراحل ذکر شده بتوانید ناخن های بدون نقص و زیبایی را بکارید و اطلاعات لازم را در زمینه کاشتن ناخن به روش پودری بدست آورید.

منبع : آرگا

منبع

آموزش کاشت ناخن پودری و مراحل مختلف آن
arga-mag.com

مطالب مرتبط

دانلود آهنگ ولنتاین با صدای علی اصحابی

عجایب هفتگانه جهان؛ ۷ بنای حیرت‌انگیز تمدن‌های کهن

روز عشق

کلیپ عاشقانه || اهنگ عاشقانه ||موزیک و تنهایی || استوری واتساپ

عشقم ولنتاین مبارک_آهنگ وانتاین_کلیپ ولنتاین

آهنگ حسین سلیمانی – مسیر عشق

کلیپ تبریک ولنتاین _ ولنتاین مبارک عشقم P

از سراسر وب

کلیپ جذاب / کلیپ دوستانه / آهنگ ای رفیق قدیمی

کلیپ عاشقانه روز ولنتاین _ با آهنگ "جان جان جانم هی"

تبریک ولنتاین _ آهنگ عاشقانه ولنتاین _ کلیپ تبریک روز عشق

روز عشق

دکمه بازگشت به بالا