اخبار

حادثه در خط لوله 600 پردیسان

حادثه در خط لوله 600 پردیسان

مدیر امور آب و فاضلاب شهر قم از رفع حادثه خط لوله 600 میلی‌متر پردیسان و وصل آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

حادثه در خط لوله 600 پردیسان

به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس وزین افضل با اشاره به حادثه در خط لوله 600 میلی‌متری تأمین‌کننده آب بخشی از پردیسان گفت: با توجه به اینکه این حادثه در یکی از خطوط اصلی رخ داده بود از ساعت 17 پس از شناسایی محل ضایعه اقدامات اولیه برای رفع حادثه انجام شد.

وی با تأکید بر اینکه در مرحله نخست آب خط قطع شد تا از هدر رفت آب جلوگیری و امکان رفع حادثه فراهم شود، اظهار داشت: در همین راستا مناطقی که از این خط لوله بهره‌مند می‌شدند از جمله 22 بهمن، هویزه، سلمان فارسی، دهلاویه، بلوار امام علی از تقاطع امامت تا میدان شهری بی‌آب شدند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر قم با بیان اینکه اکیپ امداد و حوادث آب و فاضلاب به سرعت نسبت به حفاری محل اقدام کردند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخشی از کار انجام شده است و تا ساعتی دیگر پس از رفع حادثه آب مجدد در شبکه جاری خواهد شد.

وی ضمن عذرخواهی از شهروندانی که در این مدت با قطع آب موجه شدند، از صبر و شکیبایی آن‌ها تا پایان رفع حادثه قدردانی کرد و گفت: پس از وصل آب، آپارتمان‌هایی که دارای پمپ و مخزن هستند نسبت به بازدید از آن‌ها و در صورت نیاز نسبت به هواگیری اقدام کنند.

منبع خبر

حادثه در خط لوله 600 پردیسان
www.econapress.com

دکمه بازگشت به بالا